Greitai, saugiai

Baldų pervežimas Vilniuje: kokie pasirinkimai galimi?

Baldų pervežimas Vilniuje šiandien iš tiesų yra labai populiari paslauga, kadangi ją užsakiusieji išvengia daugybės papildomų rūpesčių, be to, taupo savo pinigus, laiką ir energiją. Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad pasakymas baldų pervežimas Vilniuje yra labai abstraktus, tad svarbu žinoti, kad ši paslauga apima tikrai ne vieną pasirinkimą. Ir tik susipažinus su jais, galima kokybiškai nuspręsti, kuris pasirinkimas geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir tinkamai investuoti savo pinigus. Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Tik baldų pervežimas

Tai yra pasirinkimas, kuris skirtas žmonėms, didžiąją dalį darbo norintiems atlikti savarankiškai. Tai reiškia, kad baldų pervežimą pasirinkę asmenys, gaus tik specialią transporto priemonę bei galės naudotis vairuotojo paslaugomis, na, o baldus išmontuoti, supakuoti, sukelti į transporto priemonę, iš jos iškelti, atnešti į pasirinktą vietą, išpakuoti ir sumontuoti, privalės patys. Kita vertus, nesunku pastebėti, kad ši paslauga kainuoja pigiausiai ir gali tapti iš tiesų puikiu pasirinkimu kiekvienam, kuris nori pervežti nedaug baldų ar ne kartą tai jau yra daręs ir turi patirties.

Dalinis baldų pervežimas

Tai – dar vienas pasirinkimas. Nors ši paslauga kainuos brangiau, ją užsisakiusieji turės atlikti mažiau darbo. Paslaugos užsakovams reikės patiems išmontuoti bei supakuoti baldus, o įmonės darbuotojai patalpins juos į transporto priemonę bei atveš nurodytu adresu, o atvežę – atneš į nurodytą vietą. Na, o paslaugos užsakovams reikės baldus išpakuoti bei sumontuoti. Toks pasirinkimas yra idealus tiems žmonėms, kurie puikiai žino, kaip reikia  išmontuoti bei sumontuoti baldus, o taip pat – juos supakuoti ir išpakuoti, tačiau nori išvengti fizinio krūvio, t.y., baldų nešimo.

Pilnas baldų pervežimas

Na, ir, žinoma, negalima pamiršti dar vieno pasirinkimo, tai – visiškas baldų pervežimas. Drąsiai galima sakyti, kad šis pasirinkimas tobulai tiks tiems žmonėms, kurie nori ne tik savo laiką taupyti, bet ir išvengti visų įmanomų rūpesčių. Pilnas baldų pervežimas reiškia, kad pervežimo komanda atvyks nurodytu adresu, patys išmontuos būtinus pervežti baldus, juos supakuos, patalpins į transporto priemonę; atveš į naują vietą, pastatys ten, kur jie ir turėtų būti, išpakuos bei sumontuos, žodžiui, visas darbas, nuo pirmo iki paskutinio žingsnelio, bus atliktas už jus.

Kaip matyti, baldų pervežimas Vilniuje apima daug įvairių sprendimų, todėl kiekvienas turi ypač atsakingai apsvarstyti, kurią iš šių galimybių rinktis. Nors būtų galima įvardinti daug atvejų, kuomet vienas ar kitas pasirinkimas yra pats geriausias, tačiau kalbant trumpai, verta akcentuoti, kad tie, kurie nori išvengti visų įmanomų rūpesčių, susijusių su baldų pervežimu, turėtų rinktis pilną baldų pervežimą.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.