Greitai, saugiai

DALINIAI KROVINIAI

Dalinių krovinių gabenimas, dalinių krovinių surinkimas kliento sudarytu maršrutu. Krovinių išvežiojimas pagal suteiktą planą.

Dalinis krovinys – paprastai yra nedidelės apimties, neužimantys visos gabenimos erdvės vilkike krovinys. Vienoje transporto priemonėje konsoliduojami keli kroviniai kol pasiekia iškrovimo vietas. Mažmenininkai stengiasi turėti kuo mažesnį kiekį atsargų, todėl dalinių krovinių gabenimų paslauga yra labai svarbi.  Šį pervežimo būdą rekomenduojame klientams, kurių kroviniai yra lengvesnis nei 3 tonos, arba mažesni nei 15 kubinių metrų.

Mūsų darbuotojai analizuoja kliento poreikius ir krovinio savybes, sudaro optimalų pristatymo maršrutą ir apskaičiuoja kainą. Glaudžiai bendradarbiaujant su patikimomis transporto kompanijoms ir kitais Partneriais mums pavyksta išlaikyti lanksčią ir skaidrią kainų politiką, taip pat palaikyti aukštą aptarnavimo lygį.

Kiekvienas dalinis krovinys – tai lyg naujas uždavinys, kurį privalome išspręsti. Šiuos uždavinius sėkmingai sprendžiame nebe pirmus metus.

Pervežame ne tik mažus krovinius (nuo 1 Euro paletės) pagal vienkartinius užsakymus, bet vykdome ir didžiulius projektus  (labdaros pristatymai, įvairios akcijos ir kita).

Dalinių krovinių ekspedijavimas tarptautiniais maršrutais – užtikriname saugumą, nuolatinę krovinio kelionės kontrolę ir sklandų kelią iki pat gavėjo.

Įmonė dinamiška, todėl jums nereikes laukti – krovinys bus pradėtas gabenti iš karto jums užsakius.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.