Greitai, saugiai

BALDŲ IŠRINKIMAS SURINKIMAS

Norint, kad baldai nesusidaužytų ar nesusigadintų baldų būklė – būtinai reikia tinkamai įpakuoti baldus, bei juos išardyti, kad būtų įmanoma juos pasikrauti, bei iškrauti, ar užnešti į 5 aukštą.

Įsigijus naujus namus, persikrausčius iš vienos gyvenamosios vietos į kitą, atliktus patalpų remontą, įrenginėjant sodybą – tai dažniausios priežastys, kodėl prireikia baldų surinkimo, išrinkimo ar montavimo paslaugų. Mūsų komanda pasiruošusi ir išrinkti, ir surinkti bet kokios rūšies baldus, naudojamus tiek mažose gyvenamosiose patalpose (butuose), tiek kotedžuose ar dideliuose nuosavuose namuose.

Pasinaudoti paslaugomis galima tiek persikraustant, tiek paprasčiausiai ieškant profesionalo rankos, kuris Jums gali padėti atlikti darbus. Tikslingas darbas – tvarkingas ir greitai atliekamas darbas.

  1. Virtuvės baldų surinkimas/išrinkimas.
  2. Korpusinių baldų (komodų, spintelių, stalų, spintų) surinkimas/išrinkimas.
  3. Miegamojo baldų surinkimas/išrinkimas.
  4. Kokybišką įvairių baldų (komodų, lovų, stalų ir kėdžių, sekcijų ir t. t.) surinkimas ir
    montavimas
  5. IKEA, JYSK bei kitų populiarių gamintojų baldų surinkimas ir montavimas
  6. Minkštų baldų surinkimas

Naudojame profesionalius, rinkoje pripažintų gamintojų, aukščiausios kokybės standartus atitinkančius įrankius, kurie nepažeidžia nei baldų, nei patalpos sienų. Jei įmanoma, stengiamės nenaudoti grubių elektrinių įrankių arba juos naudodami nustatome mažiausią įrankio galingumą, tokiu būdu išsaugodami baldų kokybę.

Ypač atidų dėmesį skiriame baldų galinėms sienelėms – labai svarbu jas tinkamai pritvirtinti, naudojant reikalingą vinių kiekį. Sienelės svarbios tuo, kad padeda baldą išlaikyti taisyklingos formos, užtikrina jo stabilumą, tvirtumą, todėl turi būti tinkamai surinktos / sumontuotos.

Labai kruopščiai dirbame su smulkiomis baldų detalėms. Pasirūpiname, kad varžtai būtų įsukti tinkamu gyliu ir netrukdytų sklandžiam stalčiaus ar kitos baldo dalies atsidarinėjimui / užsidarinėjimui. Pareguliuojame lankstus tais atvejais, kai baldų durys nėra visiškai tiesios.

Būtinai įvertiname visą baldų surinkimo / montavimo specifiką, instrukcijas. Prireikus, galime pasiūlyti ir kitus būtinus baldų surinkimo / montavimo sprendimus.

Klientų poreikiai visuomet būna skirtingi – vieniems baldus reikia tvirtinti prie sienos, kitiems kabinti ant sienos ir t. t. Būna, jog prireikia koreguoti ir baldų matmenis. Visa tai ir dar daugiau esame pasirengę atlikti, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir džiaugtųsi puikiu baldų sumontavimo / surinkimo rezultatu.

Galimas surinkimas vakare arba sutartu, Jums patogiu laiku.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.