Greitai, saugiai

ĮMONIŲ PERKRAUSTYMAS

Įmonių baldai, dokumentai, kėdės, stalai, seifai ir visi kiti daiktai. Pervežame įmonių įrenginius, bei didesnio dydžio krovinius.

Neturite laiko gaišti ir darbus naujoje vietoje norite pradėti nedelsiant? Kreipiatės kaip tik ten, kur reikia. Visada siūlome kiekvienam klientui parankiausius ir greičiausius sprendimus, prisitaikome prie poreikių, darbo laiko ir kitų sąlygų. Reaguojame operatyviai ir lanksčiai, todėl biuro perkraustymas bus atliktas per trumpiausią laiką.

  • Atliekama biuro / ofiso patalpų apžiūra ir pateikiama tiksli įmonės perkraustymo paslaugų kaina;
  • Planuojamas pervežimo grafikas taip, kad paslauga būtų suteikta kuo greičiau ir persikraustymas būtų užbaigtas per trumpą, Jums priimtiną laiką;
  • Pakuojami pervežami biuro ar ofiso patalpų baldai, prietaisai, elektronika ir kita;
  • Išardomi ir vėl surenkami biuro ar ofiso patalpų baldai (pagal Jūsų poreikį ir nuožiūrą);
  • Tai greitas, aukštos kokybės ir saugus biuro perkraustymas, kuris išlaisvins Jus nuo bet kokių su tuo susijusių rūpesčių;
  • Greitas veikimas, kuris sumažins Jūsų įmonės laikiną nedarbo laiką iki minimalaus;
  • Užtikrinamas jautrių elektronikos ar kitų daiktų saugus supakavimas ir perkraustymas.

Turime patirties perkraustant fabriko, gamybines, laboratorines patalpas su visa joje esančia įrangą. Atliekame gamybinių įrenginių išmontavimą ir sumontavimą bei pajungimą naujoje jų darbo vietoje. Įmonių perkraustymas vyks sklandžiai, kai tuo rūpinsis profesionalai.

Keičiasi darbo vieta? Reikia perkraustyti biurą? Pervežti kartais sudėtingai demontuojamus ir transportuojamus biuro baldus ar kitą įrangą? Esame perkraustymo specialistai, todėl net sudėtingiausiose situacijose gebame rasti optimalią išeitį. Atvyksime į Jūsų biurą, patarsime kaip ir padėsime saugiai supakuoti visą turtą, sukrausime jį į nuosavą transportą, o pristatę į reikiamą vietovę – sumontuosime.

Mielu noru padėsime pervežti daiktus, krovinius ir techniką. Tūrėdami įrankius ir supratimą tinkamai paruošime įvairius stendus, stalus ar įprastą parduotuvių, parodų, sandėlių, įmonių įrangą, daiktus pervešime į kitas patalpas. Pervežę galėsime daiktus paruošti sandėliavimui arba pastatyti į atinkamą vietą. Įgudę darbuotojai padės išmontuoti kasas, pervežti šaldytuvus, stakles, technologinę įrangą, išardyti lentynas ir supakuoti, nuimsime reklaminius stendus, apšvietimą, tai tik nedidelė dalis darbų kuriuos atliksime. Perkraustome įmonių, biurų ofisus ir pagalbines, gamybines patalpas. Dirbame ir su itin didelės apimties darbais. Dažnai tenka perkraustyti įmonės archyvus.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.