visoje lietuvoje

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS
KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Saugiai

Visos daiktų, krovinių pervežimo paslaugos apdraustos civiliniu draudimu. Mums rūpi, kad Jūsų krovinys nukeliautų toks, kokį Jūs tūrėjote.

Dirbame 24/7

Greitai

Atliekame darbus be uždelstų procedūrų ar įvairių formalumų. Stengiamės sukurti vertę savo klientams, bei atlikti darbus kokybiškai.

Dirbame 24/7

Kiekvieną dieną, be išeiginių ar savaitgalių.

Saugiai

Visos daiktų, krovinių pervežimo paslaugos apdraustos civiliniu draudimu. Mums rūpi, kad Jūsų krovinys nukeliautų toks, kokį Jūs tūrėjote.

Greitai

Atliekame darbus be uždelstų procedūrų ar įvairių formalumų. Stengiamės sukurti vertę savo klientams, bei atlikti darbus kokybiškai.

Apie

teikiamas paslaugas

Mes esame Damtransa komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionales krovinių gabenimo paslaugas. Prireikė atlikti perkraustymo darbus? Norite pervežti buitinę techniką?

Drąsiai kreipkitės, nes šiuos darbus atliksime ne tik operatyviai, bet ir su šypsena veide. Suprantame, ką žmogui reiškia jo asmenis turtas, gebame kreipti dėmesį į detales, todėl Jūsų patikėtas krovinys bus ne tik laiku, bet ir saugiai pristatytas.

Atliekame ir express pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienyje. Dirbti nebijome, kelius pažįstame, o turimos transporto priemonės yra pasiryžusios įveikti pakankamai didelį atstumą.

Koncentruojamės ne tik perkraustymo darbuose, bet ir atliekame dalinių siuntų bei krovinių pervežimo darbus. Čia svarbus laikas bei gebėjimas visada iškeltą užduotį atlikti iki galo. Jei turite kokių nors klausimų nebijokite susiekti su mumis. Kiekvienas klausimas mums yra svarbus ir neabejotinai mes labai greitai pateiksime savo atsakymą bei galimas darbų išlaidas.

Taip pat teikiame ir transporto priemonių nuomos paslaugas. Nebijokite ir kreipkitės, nes progresyviai mąstanti komanda kiekvienam klausimui turi po kelis atsakymus. Tinkamą variantą surasime labai greitai.

Mūsų tikslas - greitai, saugiai

Akivaizdu, kad mūsų darbo tikslas yra pakankamai paprastas – greitai ir be papildomų galvos skausmų nugabenti krovinius iš vienos vietos į kitą. Daugeliui atrodo, kad tokia paslauga – pakankamai elementari, bet Jūs pabandykite nepasiklysti, viską teisingai supakuoti ir niekada nepavėluoti. Mes tai galime, nes dirbame operatyviai, o šią savybe ne visi pasigirti gali.

Operatyviai gabename krovinius mikroautobusais, vežame dalines siuntas bei krovinius , profesionaliai atliekame perkraustymus.

  • Vietiniai (Vilnius) įvairių krovinių pervežimai
  • Perkraustymai, buitinės technikos pervežimas
  • Tarpmiestiniai krovinių pervežimai
  • Skubios pervežimo paslaugos visoje Lietuvoje ir užsienyje
  • Paletinių krovinių pervežimas (iki 10 euro palečių)

Žinoma, mes siūlome pasinaudoti ne tik pervežimo paslauga, bet ir pasirūpinti krovėjais, kurie greitai ir profesionaliai paruoš daiktus kelionei, o atvykus į numatytą vietą, juos tvarkingai suneš ir sudės.

Turite krovinių? Nebijokite ir kreipkitės, mes jų kelione pasirūpinsime.

Krovinių pervežimas, visoje Lietuvoje!

Krovinių pervežimo sektoriuje sėkmingai veiklą vykdome jau senai, tad sukaupta patirtis bei įgytos žinios leidžia klientams siūlyti aukščiausius standartus atitinkančias krovinių pervežimo paslaugas. Pasirūpinsime, kad krovinys sėkmingai pasiektų tikslą bet kurioje vietoje!

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Buitinės technikos, baldų ir kitų daiktų pervežimas. Atliekame visus pakavimo, paruošimo darbus ir iškrovimo darbus.

ĮMONIŲ PERKRAUSTYMAS

Įmonių baldai, dokumentai, kėdės, stalai, seifai ir visi kiti daiktai. Pervežame įmonių įrenginius, bei didesnio dydžio krovinius.

DALINIAI KROVINIAI

Dalinių krovinių gabenimas, dalinių krovinių surinkimas kliento sudarytu maršrutu. Krovinių išvežiojimas pagal suteiktą planą.

PALETINIAI KROVINIAI

Paletinių krovinių pervežimas iki 10 euro palečių. Taip pat pervežame kitus gabaritinius krovinius. Tinkamai nuvešime Jūsų paletinius krovinius.

BALDŲ IŠRINKIMAS SURINKIMAS

Norint, kad baldai nesusidaužytų ar nesusigadintų baldų būklė - būtinai reikia tinkamai įpakuoti baldus, bei juos išardyti, kad būtų įmanoma juos pasikrauti, bei iškrauti, ar užnešti į 5 aukštą.

KROVĖJŲ PASLAUGOS

Taip pat teikiame krovėjų paslaugas perkraustymo metu. Suruošiame daiktus pervežimui, bei juos supakuojame. Nuvežę į vietą užnešame krovinius į Jums tinkamą vietą, bei surenkame baldus, susdedame daiktus.

KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Atliekame įvairių krovinių pervežimus, bei logistiką. Susitarus atliksime Jūsų krovinio pervežimą greitai.

TARPTAUTINIS PERVEŽIMAS

Pervežame įvairius krovinius netgi už Lietuvos ribų. Turint poreikį nuvešime Jūsų krovinį į kitą šalį.

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.