Greitai, saugiai

Krovinių pervežimas

Atliekame įvairių krovinių pervežimus, bei logistiką. Susitarus atliksime Jūsų krovinio pervežimą greitai. Turime kelis krovininius automobilius, iš kurių galėsite išsirinkti jums tinkamą.

Mes užsiimame greitu krovinių pristatymu Lietuvos teritorijoje. Rūpinamės, kad Jūsų krovinių, prekių pervežimas būtų sklandus, saugus ir greitas, taip kuriant pridėtinę vertę, abipusį pasitikėjimą ir puoselėjant tolimesnį bendradarbiavimą.

Suteikiame vietinių krovinių/siuntų pervežimo visoje Lietuvoje paslaugą. Siuntas/krovinius pristatydami nuo durų iki durų t.y. paimant iš siuntėjo ir pristatant tiesiogiai gavėjui. Pasirūpinsime Jūsų siuntų/krovinių pristatymu laiku bei saugiu pervežimu.

Mūsų teikiamos paslaugos – tai išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir operatyvus bei atsakingas kiekvieno krovinio gabenimas. Vietinių krovinių pervežimas mūsų klientus stebina greičiu – kroviniai tikslą pasiekia per 24 ar net mažiau valandų.

Turim daug patirties išvežiojant prekes po parduotuves, valstybines įstaigas(vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės, globos namai, kariuomenės daliniai), kavines, restoranus, privačius asmenis, ūkininkus.

Baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir įvairių krovinių pervežimai. Gabename krovinius, siuntinius, keturačius, motociklus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir t.t.

Paletinių krovinių pervežimas. Nestandartinių krovinių pervežimas.
Pilnų bei dalinių krovinių pervežimas.
Ekspress pervežimai.

Vežame prekes iš baldų, čiužinių, veidrodžių salonų, prekybos centrų: Muresta, Celsis, Jaukurai, Ikea, Senukai, Ermitažas, Moki-Veži, Depo ir kitų.

Padedame parodų, mugių, renginių organizatoriams.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.