Greitai, saugiai

TARPTAUTINIS PERVEŽIMAS

Pervežame įvairius krovinius netgi už Lietuvos ribų. Turint poreikį nuvešime Jūsų krovinį į kitą šalį.

Krovinių pervežimo sektoriuje sėkmingai veikiame jau senokai, todėl kiekvienam iš Jūsų garantuojame aukštą paslaugų kokybę, konkurencingą kainą, dėmesį bei atsakomybę už krovinius, kuriuos patikite mums. Pastaruosius gabename ne tik vietiniais, tačiau ir tarptautiniais maršrutais. Būtent tarptautiniai krovinių pervežimai užima itin didelę mūsų teikiamų paslaugų dalį. 

Didžiuojamės profesionalia mūsų komanda, užtikrinančia maksimalią paslaugų kokybę.

Dažnam klientui aktualu, kiek trunka krovinių pervežimas. Tikslų laiką galime pasakyti tik žinodami tikslų maršrutą, tačiau patikiname, jog visuomet siekiame užtikrinti maksimaliai trumpiausią įmanomą krovinio transportavimo laiką. Visus krovinius vežame tik gerais keliais, o tai labai svariai prisideda prie operatyvumo. Itin preciziškai rūpinamės savo transporto priemonėmis, siekdami iki minimumo sumažinti gedimų kelyje riziką.

Įvairių tipų krovinių pervežimas:

  1. Pilni kroviniai. Vieno siuntėjo kroviniai, užimantys visą vilkiko ar kitos transporto priemonės erdvę, skirtą kroviniams. Pilnas krovinys gabenamas iš siuntėjo tiesiai gavėjui, be papildomų perkrovimų.
  2. Daliniai kroviniai. Jiems būdingi mažesni gabaritai, todėl jie neužima visos kroviniams skirtos erdvės transporto priemonėje, tad komplektuojami kelių siuntėjų vienu metu. Dalinių krovinių gabenimas yra ekonomiškesnis variantas, kadangi siuntėjai ne tik dalijasi kroviniams gabenti skirtą erdvę automobilyje, tačiau ir transportavimo išlaidas. Daliniai kroviniai surenkami iš siuntėjų ir pristatomi skirtingiems gavėjams skirtingose vietose.
  3. Negabaritiniai kroviniai. Tai itin didelių krovinių, nestandartinių krovinių pervežimas, kuriam reikalinga speciali technika, tam tikri gabenimo sprendimai, nes tokie kroviniai išsiskiria savo matmenimis.
  4. Tarptautiniai vertingų, pavojingų, negabaritinių krovinių pervežimai leidžia gabenti bet kokio tipo krovinius (žinoma, atsižvelgiant į draudžiamų gabenti daiktų sąrašą bei šalių, į kurias keliauja krovinys, įstatymus).
  5. Tarptautinis diplomatinių krovinių gabenimas suteiks progą nuo savo pečių nusimesti didelę naštą – pasirūpinsime sklandžiu diplomatinio krovinio gabenimu. Taip pat galime profesionaliai jį supakuoti.

Didelę dalį veiklos užima būtent krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais kelių transportu. Suprantame, jog versle itin reikšmingas operatyvumas, todėl užtikriname sklandų ir greitą skubių krovinių gabenimą.

 

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.