Greitai, saugiai

PALETINIAI KROVINIAI

Paletinių krovinių pervežimas iki 10 euro palečių. Taip pat pervežame kitus gabaritinius krovinius. Tinkamai nuvešime Jūsų paletinius krovinius.

Ieškote vežėjo, galinčio patikimai ir greitai pristatyti paletinį krovinį ? Greitai, saugiai ir patogiai pasirūpinsime paletinio krovinio pervežimu Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Vežame dalinius (smulkius ir vidutinius) surenkamus krovinius Lietuvoje ir už jos ribų. Krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“.

Paprastai paletinių krovinių gabenimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jų svorį, tūrį ir maršrutą. Galutinei kainai įtakos taip pat turi pageidaujamas krovinio pristatymo laikas, sezoniškumas (krovinių pasiūlos, paklausos pokyčiai). Visus šiuos svarbius, sudėtingus veiksnius galite įvertinti paprastai ir greitai. 

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.