Greitai, saugiai

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Buitinės technikos, baldų ir kitų daiktų pervežimas. Atliekame visus pakavimo, paruošimo darbus ir iškrovimo darbus.

Mes jau daug metų profesionaliai užsiimame perkraustymo paslaugomis. Esame susidūrę su daugeliu sunkių užduočių ir su kiekvienu užsakymu tobūlėjame, kad galėtumėme Jūsų perkraustymo rūpesčius išspręsti kuo profesionaliau.

Mūsų darbuotojai perkraustytus daiktus išpakuoja, išnešioja bei sustato ten kur pageidauja klientas. Jeigu baldai prieš išvežant iš senųjų patalpų buvo išrinkti – jie surenkami ir sustatomi į vietas. Kitu atveju mielu noru padedame supakuoti ir išardyti, bei paruošti visus daiktus perkraustyti.

Siekiant apsaugoti jūsų turtą, atlikdami darbus visuomet naudojame baldų apsaugas, tvirtinimo diržus. Galime pasiūlyti tiek valandinį, tiek ir fiksuotą įkainį.

– perkraustymo paslaugos visoje Lietuvoje
– biurų, namų, butų, sodybų, parduotuvių ir kitų objektų perkraustymas
– archyvų pervežimas
– tarptautiniai perkraustymai
– stambių objektų perkraustymo paslaugos
– didelios apimties biurų perkraustymai
– didelios apimties įmonių, įmonės perkraustymas

Visos panaudotos pakavimo medžiagos yra surenkamos ir pakrovus į automobilį jos išvežamos. Reikalui esant, papildomai parūpiname visas reikalingas kraustymui, bei pakavimui priemones.

Vykdome perkraustymus, reikalaujančius specialios įrangos ir / ar žinių, kompetencijų, pavyzdžiui, perkraustome parodas, antikvarinius daiktus, muzikos instrumentus, fabrikų, gamyklų įrangą ir pan.;

Konsultuojame, atsakome į klausimus, patariame dėl asmeninių daiktų pakavimo, gabenimo terminų, transporto rūšies parinkimo, tam tikrų daiktų vežimo kiekių ribojimo, neleistinų daiktų pervežimo tam tikromis transporto rūšimis, specialių leidimų antikvariniams daiktams gavimo, gyvūnų ar augalų gabenimo, sunkių, negabaritinių daiktų išnešimo iš patalpų ir kt.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.