Greitai, saugiai

Visada rinkitės naudą sau – perkraustymo paslaugos Vilniuje

Vilniaus mieste gyvenantys supranta savo laiko vertę. Intensyvus gyvenimo tempas verčia planuoti, būti greitesniems bei praktiškiems. Toks gyvenimo greitis sostinėje palietė kiekvieną, ne išimti ir persikraustyti nusprendusius. Todėl daugelis renkasi perkraustymo paslaugas Vilniue, nei patys sutinka vargti bei gaišti laiką.

Visada rinkitės naudą sau

Tik pradėjusiems “megzti“ mintį dėl būsimo persikraustymo naudinga atminti, kad veiksmas yra ar bus reikalingas tik Jums. Todėl nedvejodami ieškokite naudos tik sau, ne kitiems. Ką tai reiškia? Atsakymas bus praktiškas, užsisakykite perkraustymo paslaugas, kad ir kurioje Vilniaus vietoje begyventumėte ir norėtumėte persikraustyti į kitą jo kraštą. Tai paslauga, kuri duos Jums nemažą naudą.

  • Sutaupysite begales laiko. Jei tinkamai suplanusite savo veiksmus, užsisakę perkraustymą sutaupysite nemažai laiko. Jums tereikia tiksliai suplanuoti krovikų ir daiktų pernešėjų veiksmus. Pavyzdžiui, virtuvės daiktus bei įrankius su baldais rekomkenduojama dėti į atskiras erdves. Ant kartotonių dėžių užrašyti kokiai erdvei priklauso daiktai, kad pervežus nereikėtų ieškoti lėkščių ar puodelių norint pasigaminti valgį naujuose namuose. Nesudėtinga išpakuosite ir vėl daiktus sudėliosite į vietas, jei krovikams atvažiavus į naują vietą iškart duosite nukreipimus. Į virtuvę sunešti daiktai nereikalaus iš Jūsų papildomo veiksmo, neteks pernešti daiktus iš svetainės ar miegamo kambario į virtuvę;
  • Pasirūpinkite ir baldų ardymo bei surinkimo klausimu. Greičiausiai persikraustymą planuosite kartu su baldais, todėl kažkam teks juos išardyti ir nuvežus į naują vietą vėl surinkti. Jei neturite tam laiko ar norite jį skirti svarbesniems darbams – naudinga užsakyti ir baldų išardšmo bei surinkimo paslaugą toje pačioje bendrovėje, kurioje bus užsakomos ir perkraustymo paslaugos. Vilniuje galima rasti nemažai įmonių, kurios specializuojasi ir tokia paslauga ir nereikia jaudintis, jei pervežti teks negabaritinius daiktus, pavyzdžiui pianiną. Kai kurie krovikai turi tinkamą tam paruošimą, kuris leidžia išardyti pianinus ir vėl juos surinkti. Todėl prieš persikraustant naudinga apgalvoti ir tokį variantą;

Patogumas – pirmoje vietoje

Perkraustymo paslaugos Vilniuje yra naudingos visais atvejais ir galvojantiems, kad paslaugos yra per brangios naudinga šią mintį persvarstyti iš naujo. Jei norėsite patirti persikraustymo malonumą Vilniuje, Jums taip pat reikės pasiruošti papildomoms išlaidoms.

  • Įrankiai daiktų sudėjimui. Priešingai nuo to, kad užsakyti krovikai turės savo tvirtas kartono dėžes perkraustymui, Jums teks jų ieškoti ir lankytis prekybos centruose. Važinėjant atsiras ir išlaidos, kurios ne visada duos naudos, dėžių galima ir nerasti;
  • Ardysite baldus patys ir surinksite juos. Vargu ar po darbo norisi papildomos fizinės veiklos;
  • Teks patiems pervežti daiktus ir baldus. Jei turite sunkvežimį, šis klausimas išnyksta, tačiau neturintiems, jis tampa pagrindiniu galvos skausmu, kuris veda prie išlaiavimo.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.