Greitai, saugiai

Perkraustymo paslaugas renkasi praktiški vilniečiai

Artėjant studijų Vilniuje pabaigai, kai įteikiamas diplomas, daugelis studentų netenka teisės gyventi bendrabutyje. Todėl perkraustymo paslaugos tampa ypač aktualios. Šių paslaugų neatsisako ir į sostinę atvykstantys rajono gyventojai, kurie rado geriau apmoamą darbą. Ir būtų neteisinga tvirtinti, kad paslaugos, kurios padeda persikraustyti į Vilnių nėra populiarios.

Persikraustymo paslaugos Vilniuje

Pradedant mintį nuo pat pradžių, perkraustymo paslaugos yra itin populiarios. Pavasarį, daugelis vilniečių užsisako minimalų baldų kiekį pervežimo paslaugą į sodus. Taip elgiasi praktiški Vilniaus miesto gyventojuai, kurie namuose atsinaujimo savo baldus, o senus ir dar tinkamus naudojimui nori pervežti į sodo namelį ar sodybą. Neturint tam tinkamo transporto, vargu ar tai pavyks įgyvendinti sėkmingai. Žinoma, yra ir sumanių vilniečių, kurie dvigubą fotelį – sofą sugeba užkelti ant turimo „pasato“. Tačiau praktiškiausias sprendimas yra perkraustymo paslaugos užsakymas. Jis nekainuoja daug, tačiau naudos duoda ženkliai daugiau.

Ką laimėsite užsakę palsaugą

Esate studijas baigęs studentas, Vilniuje susiradęs darbą laimingas pilietis ar tiesiog, vietinis sostinės gyventojas, kuriam atėjo naujas etapas gyvenime, persikraustymo malonumo iššūkis ar išbandymas. Todėl greičiausiai, kaip ir daugelis apie Vilniaus miestą galvojančių pirma mintimi greitai prabėgote įvykius kas, jei kraustytis bandyste patys.

  • Pirmoje vietoje turėtų atsirasti klausimas, kuo aš persivešius baldus. Kitu klausimu bandysite pasverti baldų kiekį, o trečias, kaip juos susinešti;
  • Antroje eilėje gali kilti klausimas ir dėl papildomų pagalbininkų, kurie padės pertįsti sunkius daiktus, kad pirmyn ir atgal nereikėtų kursuoti 100 kartų;
  • Kitas klausimas galimas kiltis yra, kur dėti visus turimus daiktus. Kol nebuvo poreikio kraustytis, daiktų atrodė mažiau, tačiau iškraustytos miegamo kambario spintos, lovų dėžės, svetainės komodos ir spintelės virtuvėje, gali padėti „atrasti“ begales jų. Žinoma, studentams su viena spintele ir rašomuoju stalu nėra sudėtinga, tačiau rūbų ir įvairių daiktų nepritrūks „atrasti“ ir jiems;
  • Daiktų pervežimo klausimas Vilniaus mieste taip pat gali būti opus, jei nesate sunkvežimio savininkas. Žinoma, išsinuomoti mikroautobusą, kurį galima turint ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą įmanoma, bet ar naudinga. Turint daug daiktų, teks juo važinėti sostinės keliais pirmyn ir atgal, kol visi daiktai bus pervežti.

Ekonomiška perkraustymo pagalba

Sumanūs ir praktiški vilniečiai neapsunkina savo galvos mintimis dėl persikraustymo. Daugelis žino geriausią išeitį, kurią gali pasiūlyti persikraustymo paslaugos Vilniuje. Tai protingas pasirinkimas ne tik taupant lėšas, bet ir laiką. Todėl užsisakius paslaugas perkraustymui, laiko likutį galėsite skirti svarbesnių planų įgyvendinimui.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.