Greitai, saugiai

Naudingiau rinktis perkraustymo paslaugas Vilniuje, nei pačiam prakaituoti

Nutikus taip, kad subrendo persikraustymo darbai sostinėje atsiranda begalės užduočių. Vieniems jas išspręsti yra gan sunku. Tam yra reikalingi papildomi ir specialūs įrankiai, kurių neturint, persikraustymas gali tapti tikra kančia.

Naudingiau rinktis perkraustymo paslaugas

Bandant įgyvendinti užduotį, kad aš galiu persikraustyti pats lydi gan nemaži nusivylimai. Todėl prieš pradedant kraustytis patiems, verta įvertinti savo jėgas, nes vien tik noro tam nepakaks. Teks įdėti nemažai pastangų, skirti daug laiko ir žinoma, be investicijų neišsiversite.

  • Teks ieškoti kartono dėžių į kurias dėsite dūžtančius ar jautrius smūgiams daiktus. Nors yra keli dėžių paieškos variantai, greičiausiai, kad važinėti po prekybos centrus ir prašyti jų dėžių vargu ar daugelois to nori. Dažnas renkasi lengvesnį variantą, perka naujas kartono dėžes, todėl nuo to momento prasideda investicijos;
  • Įvairūs papildomi įrankiai: pirštinės, polietileno maišeliai, statybiniai maišai ir kitos priemonės, taip pat bus reikalingi. Jei tokių namuose ar biure neturite galima sakyti, kad vėl artėja papildomos išlaidos;
  • Baldus ardysite patys ir skirsite tam dieną ar dvi? Nors gabių vilniečių yra gan daug, bet be savo baldų ardymo jie turi ir darbus, kurių negali mesti bet kada darbdaviui sakant, kad manęs dvi dienas nebus, nes ardysiu baldus, kraustausi. Tai teks atlikti savaitgaliais arba „damušti jėgas“ po darbų, kad nėra praktiška, galima pridaryti daug klaidų;
  • Pagaliau išardžius ir supakavus daiktus bei rūbus su baldų dalimis, teks paprakaituoti juos nešant į automobilį. Sunkias baldų dalis ar neišardomus baldus nešite kartu su antra puse ar į pagalbą kviesite draugus, pažystamus ar giminaičius? Jiems taip pat teks atsidėkoti pietumnis ar vakariene, o tai jau papildomos išlaidos;
  • Radus papildomos darbo jėgos ir pagalbinių rankų iškils pagrindinis klausimas, į kokį automobilį krausite daiktus? Jei esate sunkvežimio vairuotojas ar turite draugų, kurie gali padėti žinoma, kad toks klausimas sunkumų nesudarys. Tačiau neturint variantų tokiam sprendimui bus susidurta su kone pagrindine problema. Transportą teks samdyti, vėl investuoti ir gauišti savo laiką.

Praktiškiems vilniečiams nėra jokių iššūkių, nes daugelis renkasi perkraustymo paslaugas Vilniuje siūlančias bendroves. Priėmus geriausią sprendimą dėl persikraustymo paslaugų užsakymo sostinėje neteks išlaidauti, prakaituoti ir gaišti savo laiką.

  • Krovikai gali supakuoti Jūsų daiktus į dėžes, kurias naudoja ptys;
  • Esant poreikiui, persikraustymo specialistai išardys bet kokius baldus ir pervežus juos surinks;
  • Nevers Jūsų prakaituoti ir gaišti brangaus laiko;
  • Parūpins tinkamiausią transportą daiktų bei baldų pervežimui Vilniaus mieste.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.