Greitai, saugiai

Baldus ardote ir surenkate patys? Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Spėlioti neverta, kiek vilniečių yra tekę patirti persikraustymo malonumą. Greičiausiai, kad kone kiekvienas jų turi patirties persikraustant, todėl turi kelis patarimus kiekvienam, kuris tokį malonumą patirs pirmą kartą.

Baldus ardyti planuoja patys

Persikraustyti Vilniuje nusprendę miestiečiai ar laikinai jame apsigyvenę asmenys privalo išspręsti kelis klausimus. Vienas jų yra baldų ardymas ir surinkimas pervežus jų dalis. Naudinga suprasti, kad didesnę komodą ardyti nėra sudėtinga, tai atlikti galima ir vienam. Tačiau įvairaus dydžio spintas, odinius kampus ar stumdomas durų sistemas, išardyti vienam nepavyks. Štai čia susikuria labai svarbus momentas, kuriam reikalingas teisingas sprendimas.

• Baldus ir slankiojančias sistemas ardysite patys?
• Į pagalbą pasikviesite draugus ar artimuosius?
• Ardymo procesus patikėsite perkraustymo paslaugas Vilniaus mietse teikiančiai bendrovei?
Nereikia pamiršti, kad Vilnius yra miestas, kuriame gyvenimo tempas yra greičiausiai, lyginant su visais likusiais Lietuvos miestais. Kiekviena minutė sostinėje kainuoja ženkliai daugiau, todėl praktiški vilniečiai stangiasi jį saugoti bei branginti.

Nusprendus baldus ardyti patiems atsiranda poreikis įrankiams, kuriais turėsite išardyti baldus. Šiuolaikiški baldai, nors ir turi patobulintus bei palengvintus sujungimo mechanizmus, ne visi turi įrankius jų išardymui. Todėl neturint įrankių, teks investuoti į juos, bet pradžioje teks skirti laiko, kad tokius surasti. Todėl persikraustymo klausimas gali pakibti ant plauko ir gaišinti.

Pakviesti padėti draugai taip pat gali neturėti tinkamų įrankių. Juk jie ir taip sutiko Jums skirti savo laiko, todėl įrankių klausimais teks pasirūpinti Jums.

Veiksmą patikėsite krovikams, kuriems baldų ardymas perkraustymo metu nėra naujiena. Jei nusprendę datą užsisakėte perkraustymo paslaugas Vilniuje, Jūs galite būti ramūs, gaišti savo brangų laiką neteks. Profesionalūs krovikai gali į dėžes sudėti netik daiktus, bet ir išardyti bet kurios paskirties baldus ir juos surinkti kai jie bus pristatyti į Jūsų naują gyvenamą ar biuro vietą. Todėl pasirinkti perkraustymo paslaugą sostinėje yra geriausias sprendimas.

• Sutaupysite begales laiko, kurį galėsite skirti pagrindinių darbų atlikimui bei persikraustymo organizavimui;
• Nesusigadinsite manikiūro ar nepažeisite savo rankų švelnios odos. Juk nešant daiktus ar ardant bei pernešant baldų dalis, tokių pažeidimų neišvengiama;
• Perkraustymo meistrai išardys baldus ir pristatę į gyvenamą vietą ar biurą, juos vėl surinks. Jums neteks rūpintis kiekvieno varžtelio saugumu ir pritaikymu iš naujo, kai bus surenkami perkraustyti baldai. Toks persikraustymas yra itin patogus, jei daiktų bei baldų turite daug;
• Nereikės rūpintis įvairiomis perkraustymui skirtomis priemonėmis: daiktų dėžėmis iš kartono, pirtinėmis, pagalbiniais lynais ar paminkštinimais pervežant jautrius baldus. Viskuo pasirūpins perkraustymo paslagą suteikianti bendrovė;
• Nereikės ieškoti kas turi didesnį ir tinkamą transportą, viskas bus suderinta iš anksto.

Persikraustyti Vilniaus mieste dar niekada nebuvo taip lengva ir patogu.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.