Kas geriau ar mikroautobuso nuoma be vairuotojo ar samdytis perkraustymo įmonę

Kas geriau ar mikroautobuso nuoma be vairuotojo ar samdytis perkraustymo įmonę.

Mikroautobusas – puiki transporto priemonė, kai netikėtai prireikia keliauti su daugeliu žmonių. Deja, ne daugelis gali pasigirti, kad ją turi. Ne bėda, nes mikroautobusą visada galima išsinuomoti. Su vairuotoju ar be jo.

Galima sugalvoti be galo daug priežasčių, kurios nurodytų kodėl šios transporto priemonės nuoma yra vertinga dalykas. Įvairios šventės, susibūrimai, ilgesnės ar trumpesnės išvykos, net ir persikraustymo darbai. Visada sukelia rūpesčių dėl transporto.

Keliauti skirtingais automobiliais gal ir patogu, nors tai ne visada pats racionaliausias dalykas. Papildomos išlaidos, parkavimosi klausimas, organizaciniai rūpesčiai. Gal geriau 7 – 12 žmonių komandą sutelkti vienoje transporto priemonėje?

Tada ir nuotaika geresnė būna, visi gali bendrauti, juoktis, skanduoti ar dainuoti. Išvykę kartu, kartu ir sugrįžta. Žinoma, kad nuoma reikalauja papildomų išlaidų, bet didelėje komandoje gali atsirasti vienas ar kitas asmuo, kuris nuspręs būti vairuotoju. Tad šiais laikais mikroautobusą įmanoma išsinuomoti ir be vairuotojo.

Tokia galimybė visada pasiteisina, kai tiksliai nežinote kiek užtruksite vienoje ar kitoje vietoje. Visada galima sustoti ilgesniam laikui, už vairuotojo paslaugas mokėti nereikia, o likusius pinigus galima skirti kurui ir pramogoms. Geriau nebūna, tuo abejoti tikrai nedera.

Beje, išsinuomota transporto priemonė klientui perduodama visada tvarkinga. Salonas švarus, išorė nuplauta. Visiems keleiviams smagu susėsti ir dėl nieko nesijaudinti. Svarbiausia tada būna tikslo pasiekimas.

Savarankiškos kelionės žavesys vilioja daugelį žmonių. Suprantama, kad jai reikia tinkamai pasiruošti bei pasirūpinti transporto priemone, kuri padėtų pasiekti  net ir tolimiausius kraštus. Nuoma šiuos rūpesčius sprendžia, o kažkokių sudėtingų sąlygų čia ir nėra. Tereikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, deramą vairavimo stažą ir, žinoma, pinigų. Viskas, tada galima atvykti į nuomos punktą, apžiūrėti jų siūlomus variantus, juos apžiūrėti, sudaryti sutartį ir pasirinktą dieną kelionė jau prasidės.

Abejoti šios paslaugos vertingumu nereikia, juk galimybė judėti yra faktiškai neįkainuojama. Nors visais skelbimais ir nuomos kompanijomis aklai pasitikėti negalima. Apsigauti šiais laikais nėra sudėtinga, pradžioje pasidomime jų veikla, apsilankome, patinka aptarnavimas ir sąlygos, drąsiai naudojamės mikroautobuso nuoma be vairuotojo paslauga.

Plačiau: perkraustymo paslaugos Vilniuje | krovinių pervežimas vilniuje