Greitai, saugiai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, kokį automobilį rinktis

Persikraustymas yra toks procesas, kuris nesirenka nei metų laiko, gero oro ar vilniečių darbo grafiko. Neretai nutinka taip, kad visus darbus tenka planuoti, tačiau persikraustymas yra toks veiksmas, kuris ne visada pasiduoda manipuliacijoms ir planams. Planus gali sujaukti, pradžioje atrodžiusios smulkmenos.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Vilniuje gyvenantys ir persikraustyti nusprende neretai susiduria su smulkmenomis, o neretai ir su daug smulkmenų.

  • Iš kur gauti pakavimo medžiagų;
  • Kaip išardyti baldus;
  • Kaip pervežti pianiną;
  • Ko prašyti pagalbos persikraustant;
  • Iš kur gauti didesnį automobilį.

Didžiausia problema – automobilis

Kadangi Vilniaus miestas yra didžiausias iš Lietuvai priklausančių, automobilių jame galima rasti įvairių. Tačiau taupūs vilniečiai yra senei apsisprendę, todėl važinėja nedideliais, mažai kilovatų ir kuro naudojančiomis transporto priemonėmis. Jais lengva ir patogu manevruoti, o mažai sunaudojamas kuras leidžia sutaupyti savo ir vaikų pramogoms. Bet, kaip visada yra bet. Atėjęs metas persikraustyti priverčia kreivai pažvelgti į mažai kuro „valgantį“ automobiliuką. Iškarto gali kilti skaičiavimai, kiek gi reikėtų su juo padaryti ratų, kol viskas bus pervežta? Taigi, didžiausia persikraustymo vilniečiams problema yra automobilio dydis. Mikroautobusą galima išsinuomoti, pasiimant jį iš City Bee bendrovės, kaip transporto priemonę. Tačiau ir ji neišspręs papildomų rankų persikraustant klausimo. Teks ieškoti papildomų pagalbininkų, kuriems taip pat teks nurodinėti ką daryti, gaišti tam skiriant laiką.

Išeitis yra visada

Gyvenantiems Vilniaus mieste vietiniams ir miesto svečiams, studentams, yra patogi paslauga – perkraustymas ir pervežimas mieste bei už jo ribų. Todėl pasirinkę šią paslaugą laimi labiau nei persivežti daiktus bei baldus bandantys patys savininkai. Ir tai akivaizdus pranašumas renkantis pačiam ar sandyti. Galima tik įsivaizduoti kiek laiko sugaišite nešiodami daiktus, baldus, prakaituosite atrodant, kad šis veiksmas niekada nesibaigs. Užsisakius perkraustymo paslaugas Vilniuje galima pradėti vardinti patogumus kuriuos patirsite padslaugos įgyvendinimo metu.

  • Jums nus paliktas visas Jūsų laikas, kurį galėsite panaudoti savo reikmėms ir dar svarbesniems be persikraustymo darbams;
  • Nereikės ieškoti pakavimo medžiagų, gaišti laiko prekybos centruose ir lyg išmaldos prašyti kartoninių dėžių;
  • Paslaugos užsakymas leis ramiai stebėti, kaip yra ardomi Jūsų baldai ir pernešami į pervežimo automobilį. Nebus pamestas nė vienas varžtelis, nes baldai bus surinkti po to kai paskitinė lenta bus įnešta į butą ar pastatyta namą;
  • Daug darbo rankų yra greičiau ir lengviau nei 2 ar 4. Todėl greitai pakrautas automobilis nesugaiš kelyje iki Jūsų persikraustymo vietos;
  • Na ir automobilis – perkraustymo paslaugos Vilniuje nevers sukti galvos iš kur gauti tinkamą, su liftu ar be jo. Paslaugas teikianti įmonė pasirūpins tuo.

Išvada, užsisakyti paslauga yra patogiau, nei persikraustymo operacijos Vilniuje imtis patiems.

Kodėl rinktis "Damtransa" daiktų, krovinių pervežimo paslaugas?

Greitas pristatymas

Mūsų veikloje greitas pristatymas kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.

Saugiai

Visos teikiamos paslaugos ir gabenami daiktai - apdraustos civiliniu draudimu. ​Galite jaustis saugiai pasirinkdami įmonę kuri, atsako už savo darbus, bei garantuoja pristatymą sklandų.

Išsirinkitę transporto priemonę

Kontaktai

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.