Kodėl krovinių pervežimas Vilniuje toks brangus?

[column width=”1/1″ last=”true” title=”Kodėl krovinių pervežimas Vilniuje toks brangus?” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Kodėl krovinių pervežimas Vilniuje toks brangus?

Kaina Lietuvos gyventojui yra svarus rodiklis. Ji leidžia nuspręsti apie paslaugos kokybę bei realiai įvertinti savo galimybes.

Kaina krovinių pervežimo sferoje yra faktiškai viskas, nes tik ji lemia ar viena bei kita kompanija susigundys atlikti pervežimo darbus. Suprantama, yra kiti lemiami faktoriai kaip laikas, krovinio kiekis ir t.t. Bet pats svarbiausias matmuo vis vien lieka tas, kuris pinigine išraiška matuojamas.

Ne paslaptis, kad Vilniaus mieste krovinių pervežimo paslaugas teikia pakankamai daug kompanijų. Vienos specializuojasi tik vietiniuose maršrutuose, kitos nebijo keliauti ir toliau. Pasiūla tikrai nėra maža, bet neretai pervežimo darbų kaina ne visada patenkina kliento poreikius.

Kodėl taip nutinka? Vieno tikslaus ir neginčijamo atsakymo šioje vietoje nėra. Kuras kainuoja, transporto eksploatacijos kaštai irgi negali likti nuošalyje, reikia mokėti mokesčius, išlaikyti savo kolektyvą, todėl ir kaina kartais geba išaugti. Suprantama, kad teisinti vežėjus negalima, jie mėgsta gudrauti, jei žmogus nežino realių rinkos kainų, tai jie nepabijo paprašyti daugiau, nes taip užsidirbti galima.

Žmogus, kuris ieško sau palankiausio varianto neturėtų bijoti pasidomėti ne vienos įmonės siūlomomis paslaugomis. Visi gali pasigirti greitu servisu, laiku pristatomomis prekėmis ar nauju autoparku. Tik kažkodėl ne visi geba pateikti normalią darbų kainą. Labai paprastai sužinoti rinkos niuansų transporto sferoje nepavyks. Nebent turite pažįstamų, kaina yra tarsi tabu, apie kurią visada kalbama šiek tiek atsargiai bei paslaptingai. Tai žaidimas, kuriame visi laimėti nori.

Tik ar šioje vietoje gali išlošti klientas? Žinoma, kad taip. Kažkas pateikė vieną kainą, nesudėtinga pasukti kitu numeriu ir po kelių minučių turėti dar vieną pasiūlymą, netiko ir šis, tai skambinam trečiam vežėjui. Praėjus tam tikram laiko tarpui transportininkai galiausiai sutiks ir su jūsų variantu, nes transporto priemonės privalo judėti, o jei jos stovi, tai pinigų neuždirba.

Panašu, kad krovinių pervežimo sferoje laimi tie, kurie neskuba. Na, o jei prireikė paslaugos labai greitai, čia ir dabar, tada teks nuvilti tokius žmones, nes visi darbai, kurie privalo būti atlikti labai greitai, smarkiai pabrangsta. Čia jau nieko nepakeisi, tokie rinkos dėsniai.

šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Krovini%C5%B3_draudimas

[/column]