Operatyviai gabename krovinius mikroautobusais, vežame dalines siuntas bei krovinius , profesionaliai atliekame perkraustymus.

  • Vietiniai (Vilnius) įvairių krovinių pervežimai
  • Perkraustymai, buitinės technikos pervežimas
  • Tarpmiestiniai krovinių pervežimai
  • express pervežimo paslaugos visoje Lietuvoje ir užsienyje
  • Paletinių krovinių pervežimas (iki 10 euro palečių)

Savo klientams siūlome pasinaudoti dvejomis transporto pervežimo priemonėmis. Renault Master  2013 metų mikroautobusas puikiai tiks, kai prireiks pervežti pakankamai nedidelį krovinį. Mikroautobuso ilgis yra 4,4 m, aukštis 2,1, plotis – 1,7 m, o tūris – 17 m3 . Su juo be jokių papildomų rūpesčių iš vieno taško į kitą gebėsite pervežti ne tik baldus, namų apyvokos reikmenis, bet ir buitinę techniką.

Rimtesniems kroviniams galime pasiūlyti ir Renault Master tentinį sunkvežimį. Transporto priemonė pagaminta 2013 metais, ji yra techniškai tvarkinga, o jos galimybės yra pakankamai įspūdingai, nes tento ilgis –4,85 m, aukštis – 2,4 m, plotis – 2,2 m, o tūris 25 m3. Daliniai kroviniai čia sutilps be didelio vargo, o nuomos kainos nėra jau tokios didelės.

Suvokiame, kad transportavimo darbuose svarbus yra ne tik laikas, per kurį atliekama paslauga, bet ir pati kaina. Mūsų transportas yra pritaikytas tikslingam darbui atlikti, o klientas tikrai galės džiaugtis ir be galo teisinga kaina. Mieste mikroautobuso nuoma vienai valandai kainuoja 10 EUR, o užmiestyje kaina skaičiuojama nuo nuvažiuotų kilometrų. Nedidelis sunkvežimis po miestą keliaus už 12 EUR.

Žinoma, mes siūlome pasinaudoti ne tik pervežimo paslauga, bet ir pasirūpinti krovėjais, kurie greitai ir profesionaliai paruoš daiktus kelionei, o atvykus į numatytą vietą, juos tvarkingai suneš ir sudės.

Turite krovinių? Nebijokite ir kreipkitės, mes jų kelione pasirūpinsime.