Mes esame Damtransa komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionales krovinių gabenimo paslaugas. Prireikė atlikti perkraustymo darbus? Norite pervežti buitinę techniką?

Tada drąsiai kreipkitės, nes šiuos darbus atliksime ne tik operatyviai, bet ir su šypsena veide. Suprantame, ką žmogui reiškia jo asmenis turtas, gebame kreipti dėmesį į detales, todėl Jūsų patikėtas krovinys bus ne tik laiku, bet ir saugiai pristatytas.

Atliekame ir express pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienyje. Dirbti nebijome, kelius pažįstame, o turimos transporto priemonės yra pasiryžusios įveikti pakankamai didelį atstumą.

Koncentruojamės ne tik perkraustymo darbuose, bet ir atliekame dalinių siuntų bei krovinių pervežimo darbus. Čia svarbus laikas bei gebėjimas visada iškeltą užduotį atlikti iki galo. Jei turite kokių nors klausimų nebijokite susiekti su mumis. Kiekvienas klausimas mums yra svarbus ir neabejotinai mes labai greitai pateiksime savo atsakymą bei galimas darbų išlaidas.

Taip pat teikiame ir transporto priemonių nuomos paslaugas. Nebijokite ir kreipkitės, nes progresyviai mąstanti komanda kiekvienam klausimui turi po kelis atsakymus. Tinkamą variantą surasime labai greitai.

Akivaizdu, kad mūsų darbo tikslas yra pakankamai paprastas – greitai ir be papildomų galvos skausmų nugabenti krovinius iš vienos vietos į kitą. Daugeliui atrodo, kad tokia paslauga – pakankamai elementari, bet Jūs pabandykite nepasiklysti, viską teisingai supakuoti ir niekada nepavėluoti. Mes tai galime, nes dirbame operatyviai, o šią savybe ne visi pasigirti gali.

Dirbame visoje Lietuvoje

Mes teikiame visas perkraustymo, krovinių pervežimo paslaugos visoje Lietuvoje. Prisitaikome prie kliento poreikių.

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Perkraustymai, buitinės technikos, baldų ir kitų daiktų pervežimas.

KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Perkraustymai, buitinės technikos, baldų ir kitų daiktų pervežimas.

BALDŲ IŠRINKIMAS SURINKIMAS

Perkraustomus baldus išrenkame ir nuvežame surenkame.

DALINIAI KROVINIAI

Dalinių krovinių gabenimas, dalinių krovinių surinkimas kliento sudarytu maršrutų.

ĮMONIŲ PERKRAUSTYMAS

Perkraustome įmones. Įmonių baldai, dokumentai, seifai ir t.t.

TARPTAUTINIS PERVEŽIMAS

Perkraustymai, buitinės technikos, baldų ir kitų daiktų pervežimas.

PALETINIAI KROVINIAI

Paletinių krovinių pervežimas iki 10 euro palečių. Taip pat pervežame kitus gabaritinius krovinius.

KROVĖJŲ PASLAUGOS

Taip pat teikiame krovėjų paslaugas perkraustymo metu.